TAGYAD,Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi TUNÇ’u ziyaret etti

TAGYAD

Tarım Gazetecileri ve Yazarları Derneği (TAGYAD) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail UĞURAL ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Assiye YILDIRIM, Dr. Erhan EKMEN, Cengiz BOSTANCI, Muhammet OLUKLU ile Dernek Üyelerimiz Galip Umut ÖZDİL, Mehmet EFE, Cengiz DOĞAN ve Bayram ÖZDEMİR Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç’u makamında ziyaret etmişlerdir.

TAGYAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmail UĞURAL  başkanlığındaki heyeti kabul eden Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç ile yapılan görüşmede ” Tarım ve Gıda gazeteciliğinin öneminin her geçen gün arttığı, bu çerçevede sektöre ilişkin uluslararası gelişmeler ve işbirliği çalışmalarının da ayrı bir değer kazandığı, sektörün sorunları ve bu sorunların çözümünde Tarım Gazetecileri ve Yazarlarının ,Tarımsal Yayın ve Yayımın önemi  ile  Gıda Güvenliği konularında” görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Ayrıca Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Sayın Hasan ÖZLÜ ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Emin İZOL’de makamlarında ziyaret edilerek görüşmeler yapılmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Sayın Hasan ÖZLÜ

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Emin İZOL