Duyurular

TAGYAD

Derneğimiz üyesi sevgili dostlar;

Malumlarınız olduğu üzere; Derneğimiz bir süredir başarılı faaliyetler sürdürüyor. Sizlerin de katılımlarıyla hem tarım, hem de haber sektöründe ses getiren önemli işler gerçekleştirdik. Bundan sonra yeni etkinlikler ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla  planlarımız var. Bütün bu işlerin gerçekleştirilmesi için ihtiyaç duyduğumuz bütçenin iki finans kaynağı bulunuyor. Bunlardan biri bağışlar, diğeri ise; yıllık 60 TL olan aidatlarımız. Bütçe ile ilgili durumu (toplanan aidatlara, alınan bağışlara, faturalar karşılığında yapılan harcamalara göre) ibra etmek ve bundan sonraki planları sizlerle birlikte belirlemek amacıyla en kısa sürede bir olağanüstü genel kurul yapmayı düşünüyoruz. Bu konuda yer ve tarih ile ilgili en kısa sürede sizlere bilgi verilecek.

2019 Temmuz ayının sonuna kadar aidatlarımızın aşağıda belirtilen banka hesap numarasına yatırılması büyük önem arz etmektedir. Sizlerin aidat borçlarınızı ödemenizin ötesinde, bağış kaynakları ve yeni üyeler bulmanız da yine aynı şekilde önemli bir diğer husus.

Hep birlikte Derneğimiz çok daha iyi yerlere getirerek, ortak ideallerimiz doğrultusunda sektöre ve ülkemize güzel hizmetlerde bulunacağımıza inanıyorum.

Saygılarımla

Dr. Erhan EKMEN

Sayman Üye

Dernek Hesap No:Vakıflar Bankası Ankara Aşağı Ayrancı Şubesi, TR90 0001 5001 5800 7299 7548 56

Not: Lütfen, yatırılan paranın kim tarafından ve ne amaçla yatırıldığını belirtiniz ve bir örneğini ayrıca Derneğimize iletiniz (Ne yazık ki hesapların takibi konusunda bankalar yeterince yardımcı olmuyorlar).

İletisim :

Email : [email protected]

Gsm : +90 553 767 90 90